13 sie 2008

05.09 - In Bass We Trust @ Mięsna, Poznań

Zapraszam wszystkich na sądne wydarzenie:


Jak świat długi i szeroki bas dudni sobie w klubach. Ciężko dziś bez niego o porządną potańcówę. Od Ameryki Południowej, przez Stany, UK i całą Europę fala najniższych częstotliwości na porządnych soundsystemach trafia pod nogi coraz bardziej spragnionej basu gawiedzi. CZAS WPROWADZIĆ TĘ KULTURĘ U NAS! W tym celu trzech najbardziej zasłużonych propagatorów basowej muzyki w Poznaniu łączy siły i prezentuje wam "IN BASS WE TRUST" - imprezę która stanie się legendą zanim nastąpi 5 września.
Najniższym poziomem Cafe Mięsna wstrząsną potężne brzmienia HeavyBass spod znaku Trouble & Bass (NY) i Detboi'a (Dublin) w wykonaniu Mentalcuta. W jego secie nie zabraknie również Baltimore oraz najmłodszego dziecka londyńskich klubów: Bassline'u.
Ciekawa, połamana i zbasowana elektronika? Proszę bardzo, to specjalność Feelaza - docenianego zarówno po zachodniej stronie Odry (Tresor) jak i po wschodniej stronie Buga (KievBass) reprezentanta extension.pl.
Kiedy będzie się wam wydawać, że basu jest już bardzo, bardzo dużo do akcji wkroczy Mizu i będzie go jeszcze więcej. Organizator cieszących się coraz większą popularnością imprez Dubside Show wyjaśni wam dlaczego wszyscy ostatnio tyle gadają o muzyce Dubstep.
Na górze ?chill w wykonaniu Lip'a (CIA) oraz topowych polskich skreczerów: Top Cut'a (CIA) i Piotrusia Pana. Sprawdź! Nie przegap!
Zapisz się:

myspace

grono

last fm

2 komentarze:

kalina pisze...

uauu
cóż za zdjęcie :)

Panna Anna pisze...

dubstepik w mięsnej zawsze. o ile znajde 'okienko' w moim urodzinowym maratonie;)