4 gru 2008

DS#5 - Turkish Flavoured Dubstep

Zapraszam 12 grudnia na kolejne Dubside Show. Stałych bywalców naszych imprez spotka, mam nadzieje, przyjemne zaskoczenie. Tym razem postanowilismy zaprezentować wam nieco inne spojrzenie na dubstep niż jak robilismy to do tej pory. Gwiazdą wieczoru będzie polski DJ i producent: Anansi.

Przez kilka ostatnich lat doskonalił on swój warsztat producencki by uzyskać tak cenny, swój własny, niepowtarzalny styl. Styl ów charakteryzuje się ciepłym, transowy i hipnotyzującym basem, delikatnym, wtapiającym się w podstawę stepowym groovem i dubową przestrzenią którą Anansi operuje swobodnie wciągając nas w swój swiat dźwięków. Ciężko jego utwory porównać z innymi dubstepowymi produkcjami, pewnie z tego względu został on dostrzeżony przez label Dubkraft dla którego obecnie tworzy.

Co jeszcze ciekawego jest w Anansi, bardzo często przewijają się u niego orientalne motywy zaczerpnięte z częstych podróży po różnych zakątkach swiata. Sprawdzcie jego ostatni fotoalbum z Turcji i przygotujcie na transkontynentalną podróż z basem :)

Brak komentarzy: