21 cze 2008

Pracowity tydzień - Tes "The Rudebwoy" La Rok

Za mną naprawdę pracowity tydzień, stąd delay w postach. Bookingi na Dubside Show porobione praktycznie do końca roku, ciekawi? - sprawdźcie naszych top friends na myspace.
We wrześniu na pierwszy ogień Dubstep Finest : Tes La Rok.
Ten rudebwoy z Helsinek zrobił porządne zamieszanie na scenie już dobry czas temu, dzięki niemu gatunek otworzył się na producentów spoza UK, a sam Tes La Rok wskoczył do czołówki rocznych plebiscytów dubstepforum.com. W 2007 roku zajął 5 miejsce jako Dubstepforum.com Best Producer plasując się za Malą, Burialem, Bengą i Cokim, wyprzedzając Kode9, Rusko, Skream'a, Kromestara i... Clouds - przebojowych kumpli Tes'a z Helsinek. To ich produkcja "Shallow" trafiła na pierwszy winyl labelu należącego do Tes La Roka - Noppa.


Po wydaniu wielu tracków w 2007 roku (discogs), 2008 to dla Fina przede wszystkim praca nad label'em oraz dużo bookingów - tych nigdy mu nie brakowało. W studiu pojawia się rzadziej, choć nadchodzący release nr 17 dla Argon Recordings z wersją VIP "Round the world girls" i remixem "Under the dancing feet" (oryginał by Clouds) zapowiada się jako gorący bestseller. Obstawiam, że zniknie ze sklepowych półek w miesiąc. Po imprezie z Marlow'em zapowiada się jeszcze cięższy wieczór z kolejną z dubstepowych gwiazd i kolejna biba spod znaku 100% winyl, jako że Tes La Rok też gra tylko z wycinanych na wosku dubplejtów.


Zbierajcie więc pieniążka, dla mnie ten booking to spełnienie marzeń z dubstepowego dzieciństwa ;) HEAVY!

2 komentarze:

tlr pisze...

przelot przez wawe? :P

chyba zaslugujesz na duzego longera ;*

Mizu pisze...

ta, wawka też,
longer od Ciebie zawsze ;p