23 cze 2008

Vaccine - The poison. And the remedy.

Nie trzeba używać wielu argumentów, by przekonać siebie i innych, że dubstep za oceanem stoi mocno. Od New York przez Texas do Kaliforni pobrzmiewa jeszcze bardziej bezkompromisowy bas niż na starym kontynencie nadając scenie tak bardzo potrzebnego kolorytu.
Kilkunastodniowe trasy Bengi, Caspy, Rusko mówią same za siebie. Mnogość producentów przechodzących na jeszcze bardziej ciemną stronę mocy jak chociażby SPL czy Evol Intent. Jest świetny label NarcoHz prowadzony przez weterana sceny dnb w kaliforni - Juju, startują teraz Hollow Point Recordings (SPL) i Bassism (Lexxus).
No i jest też dubstepowa First Lady - VACCINE.


"Hi, I'm Christine. I came to dubstep from drum & bass, which I also spin, when I can still be bothered listening to it. I enjoy long walks on the beach and dirty, filthy beats."

Po dwóch latach, od tego "say hellou" Krystyna stała się niesamowicie rozpoznawalnym i unikatowym producentem. Nie znam nikogo komu nie podobałby się jej styl. Od samego początku wziął ją pod swoje skrzydła Paul Rose wydając ją na swym legendarnym Hotflush'u - najlepszej wylęgarni dubstepowych talentów.
Polecam wam śledzić serię HFMX, są to darmowe mixy w dobrej jakości przygotowane specjalnie na prośbę Paula Rose'a przez jego podopiecznych. Nr1 to Vaccine: http://hotflushrecordings.com/download/HFMX001.html


Dziś Vaccine wciąż wydaje dla HF i prowadzi swój własny label sygnowany swoim imieniem. Po ukazaniu się numeru dwa Krystyna udostępnia w postaci free mp3 320 kbps tracki z jedynki autorstwa jej ?męża INTEX SYSTEM oraz jeden swój do tej pory niepublikowany track "Atrium" - jeśli chcecie je ściągnąć musicie kliknąć na pasek i przejść na stronę DivShare.

Intex Systems - "The Depths"


Intex Systems & Ezeekil - "Transfer"


Vaccine - "Atrium"


Niebawem ukaże się pierwszy LP od Vaccine, co przypieczętuje jej przynależność do I ligi.

Brak komentarzy: